O klubie

Klub Biegacza Maratończyk Dębica jest stowarzyszeniem biegaczy z Dębicy i okolic. Członkami klubu są osoby zaczynające przygodę ze sportem oraz osoby które przebiegają tygodniowo więcej niż większość z nas przejeżdża samochodem. Jednakże łączy nas jedno, pasja do biegania. Stowarzyszenie powstało w grudniu 2009 roku i liczy już sobie 20 członków. Celem naszego klubu jest popularyzacja biegania wśród mieszkańców, wspólne treningi oraz przygotowanie do zawodów biegowych.

Bez względu na twoje tempo, przebiegany dystans zapraszamy na spotkania naszego klubu biegowego. Jedynie co musisz ze sobą zabrać to chęci do biegania. Informacje o najbliższym spotkaniu znajdziesz w aktualnościach na naszej stronie. Każdy jest mile widziany.

Statut klubu

Logo klubu:

Logo_maratonczyk.zip

Logo Klubowe ostateczne z napisem w liściu